INTERNATIONAL PR

Wszystkie działania z zakresu International PR prowadzą biura Maurent PR w Warszawie i Londynie.

Delegacja przedstawicieli Sejmu RP w  Chinach, we współpracy z Chinese People's Institute of Foreign Affairs

WSPÓŁPRACA POLSKO-CHIŃSKA

Wspieramy polsko-chińskie relacje na płaszczyźnie biznesowej i naukowej.  Współpracujemy z czołowymi przedsiębiorstwami chińskimi z branż infrastruktury i transportu oraz organizacjami, stowarzyszeniami, instytucjami biznesowymi w Pekinie i innych chińskich prowincjach.

Wybrane projekty:

  • Delegacja przedstawicieli Sejmu RP w Chinach, we współpracy z Chinese People’s Institute of Foreign Affairs. Spotkania z chińską administracją rządową m.in. w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, Ministerstwie Handlu oraz parlamencie Chińskiej Republiki Ludowej, wrzesień 2014.
  • Spotkanie z polsko-chińską grupą parlamentarną oraz przedstawicielami parlamentu chińskiego (The National People’s Congress), październik 2014.

World Economic Forum

WORLD ECONOMIC FORUM DAVOS 2015

Maurent PR zorganizował udział przedstawicieli Grupy Azoty w najważniejszym corocznym spotkaniu biznesu i mediów na świecie – World Economic Forum w Davos. Po raz pierwszy w historii polska spółka została Partnerem Regionalnym i Branżowym WEF. Nasi konsultanci odpowiadali za cały projekt, od procedury przyznania członkostwa, przez przystąpienie do organizacji, po udział w wydarzeniach oraz ekspozycję klienta w strukturach World Economic Forum. Dodatkowo w ramach działań media relations Maurent PR wspierał relacje Grupy Azoty z dziennikarzami czołowych tytułów prasowych i telewizyjnych w Europie, promując międzynarodową ekspansję Grupy oraz podkreślając znaczenie jej głosu w kluczowych tematach World Economic Forum.nagordy_project_finance
 

PROJECT FINANCE DEALS OF THE YEAR 2013


Maurent PR prowadził działania medialne dotyczące pierwszej w Polsce spalarni śmieci w formule partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). Wart 200 mln EUR projekt otrzymał kilka prestiżowych nagród w kategorii najlepszego projektu PPP w Europie m.in. na gali „Project Finance Deals of the Year 2013” w Londynie.


ebi

WSPÓŁPRACA Z EBI ORAZ EBOIR

Maurent PR zorganizował wyjazd prezesów Grupy Azoty wraz z delegacją do Londynu w celu podpisania umowy z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym oraz Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju. Nasi konsultanci blisko współpracowali z oboma bankami nad ceremonią podpisania umowy w siedzibie EBOiR w londyńskim City. W wydarzeniu uczestniczył prezes EBOiR Suma Chakrabarti. Dodatkowo Maurent PR wspierał relacje klienta z europejskimi mediami, za pośrednictwem których wzmocniony został międzynarodowy wizerunek Grupy Azoty.