SPORTS MARKETING

Klub Piłki Siatkowej Chemik Police S.A.

Od 2013 roku konsultanci Maurent PR ściśle współpracują z najlepszym polskim klubem siatkówki kobiet w zakresie kompleksowej obsługi public relations, wsparcia promocyjno-reklamowego i organizacji eventów specjalnych.

Dzięki działaniom Maurent PR już w pierwszym roku współpracy sukcesy sportowe klubu (mistrzostwo, Puchar i Superpuchar Polski) przełożyły się na wymierne korzyści marketingowe dla klubu w Polsce i na arenie międzynarodowej. Wzrost liczby publikacji nt. klubu i partnera głównego pozwolił dwukrotnie zwiększyć  wartość mediową promowanych marek w porównaniu z rokiem poprzednim. Doskonała organizacja i oprawa promocyjna meczów Chemika Police w hali Azoty Arena w Szczecinie skutkowała przyznaniem klubowi przez Europejską Konfederację Siatkówki (CEV) prawa do zorganizowania prestiżowego turnieju finałowego Ligi Mistrzyń Final Four 2015.


ORGANIZACJA TURNIEJU FINAL FOUR W SIATKÓWCE KOBIET

W dniach 4-5 kwietnia 2015 roku w Szczecinie odbył się turnieju Final Four CEV DenizBank 2015. Konsultanci Maurent PR we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej i KPS Chemik Police odpowiadali za działania organizacyjne, eventowe oraz media relations w trakcie najważniejszego finału europejskich pucharów klubowych w siatkówce kobiet.

Efektem działań PR były setki publikacji w mediach międzynarodowych oraz oficjalne podziękowania Prezydenta Confédération Européenne de Volleyball André Meyer za perfekcyjną organizację turnieju.


kubica

Robert Kubica

Od 2014 r. Maurent PR współpracuje z najlepszym polskim kierowcą startującym w najwyższej klasie rajdów samochodowych WRC. Maurent PR wspiera działania public relations oraz promocyjno-reklamowe teamu Kubicy. Przyczyniło się to do znacznego wzrostu wartości mediowej Klienta, wielokrotnie przewyższając nakłady poniesione na promocję.